Etusivu

Ajankohtaista

Kokoontumiset

Jäsenet

 

Niesmann+Bischoff

Caravan Larvanto

 

 

 

Jäsenet:  

Nimi sähköposti     auton malli  
Ismo Kotilainen ismo.kotilainen@suomi24.fi        
Raimo Laine laineet@gmail.com     Fiat-Arto 69EL -06  
Raimo Enqvist raimo.enqvist@gmail.com     Fiat-Flair 6700i -01  
Reino Rautarinta tyovalin@saunalahti.fi     Fiat-Arto 69PL -07  
Markku Saari markkua.saari@gmail.com     Fiat-Flair 7000i -05  
Kari Joki kari.joki@finlandiagroup.fi     Iveco-Flair 7100iC -08  
Juha Vainio juha.vainio@takk.fi     Mb-Clou Liner 775 AS -06  
Heikki Villanen anneli.villanen@hotmail.com     Fiat-Flair 6100A -01  
Antamo Grönlund antamo@glund.eu     Iveco-Flair 7100C -06  
Urpo Manninen anne.korvenmaki@farmimalli.fi     Fiat-Arto 64G -05  
Leo Javanainen leo.javanainen@hotmail.com     Fiat-Flair 6700 -06  
Ari Solopuro ari.solopuro@tampere.fi     Fiat-Flair 6,3S -96  
Kyösti Kontio kyosti.kontio@mail.suomi.net     Fiat-Arto -06  
Matti Huhtala huhtalametalli@gmail.com     Mb-Clou-Liner 2 -95  
Pauli Pitkänen pauli@euroopancamping.info     Fiat-Flair 6700TA -99  
Kalevi Pummila kalevi.pummila@suomi24.fi     Fiat-Arto 69PL -09  
Reino Julkunen rvj444@webinfo.fi     Fiat-Flair  
Ari Toivari ari.toivari@toivariky.inet.fi     Iveco-Flair 7100i -01  
Mika Kalliokoski mika.kalliokoski@kolumbus.fi     Iveco-Flair 7100i -07  
Raimo Jokelainen leena.jokelainen@elisanet.fi     Fiat-Arto 69L -09  
Seppo Koskinen seppo.koskinen@grafiexpo.fi     Fiat-Arto 74L -10  
Esa Rihti rakennuspalvelu.rihti@kolumbus.fi     Fiat-Arto 69 -03  
Vesa Hjulberg vesa.hjulberg@rakennusliikehjulberg.fi     Fiat-Flair 8001 -02  
Marko Nuottajärvi up04806@gmail.com     Mb-Flair 6700iL-03  
Kyösti Oinonen kyosti.oinonen@nordicsugar.com     Man-Clou 900 -88  
Lasse Vilkevuori lasse.vilkevuori@ovt.fi     Fiat-Arto 69G -08  
Pekka Rantala ap.rantala@gmail.com     Mb-Clou-Liner 700B -91  
Rurik Löfman poppefafa@suomi24.fi     Fiat-Flair 6700iTA -03  
Martti Auer marttiau@mbnet.fi     Fiat-Arto 64GL-10  
Jari Hokkanen jarie.hokkanen@gmail.com     Fiat-Arto 69G -01  
Tapani Wahlroos mese.roos@suomi24.fi     Iveco-Flair 710iCW -12  
Veikko Järvensivu sirkkaliisa.elk@gmail.com     Fiat-Flair 6700i -96  
Kai Aaltonen autokaitsu@gmail.com     Iveco-Flair 8000i  -06  
Jyrki Einiö jyrki.einio@kalamesta.fi     Iveco-Flair 8000 -03  
Arto Silvennoinen sesilvenn@hotmail.com     Mb-Clou Liner -92  
Taisto Lindblad  taisto@raa.to     Fiat-Arto 59s -00  
Sakari Syvälahti sakke.syvalahti@gmail.com     Fiat-Arto 79LE -11  
Jarmo Piepponen jarmo.piepponen@keulapuu.fi     Fiat-Flair 7100 iTA -96  
Harri Luukkonen harri.luukkonen@gmail.com     Iveco-Flair 7100 iW -10  
Jukka Kettuaho jukket39@gmail.com     Iveco-Flair 7100 i -03  
Ilmari Selänne ilmari.selanne@kolumbus.fi     Fiat-Arto 59S -99  
Risto Nuutinen risto.nuutinen@nettilinja.fi     Fiat-Flair 6.3 S -98  
Juha Riikonen juha.riikonen@kkrsteel.fi     Fiat-Arto 69 PL  
Petri Hiltunen petrith@gmail.com     Iveco-Flair 8000 -03  
Mika Laurila mika.laurila@kymp.net     Fiat-Arto 69G -04  
Heikki Ikonen heikki.ikonen@outlook.com     Mb-Flair 6700 I  
Sakari Möller sakke1968@gmail.com     Iveco-Flair 7100 I -03  
Mika Tuominen mika.tuominen@veho.fi     Fiat-Arto  
Pentti Kallela pentti.kallela@hyvicon.fi     Clouliner 1100 -89  
Jukka Leväniemi jukka.levaniemi@gmail.com     Fiat-Arto -08  
Erkki Hyvärinen erkki.hyvarinen@hotmail.com     Fiat-Flair  
Seppo Läärä sarita@silverplus.fi     Fiat-Arto 64G -10  
Hannu Sauro saurot@suomi24.fi     Fiat-Clou 570  
Jorma Airaksinen jpenair@gmail.com     Fiat-Arto 69 E -09  
   
Kannatusjäsenet (kulkupelinä joku muu kun Niesmann, mutta osallistuvat aktiivisesti tapahtumiin)
Jari Hautamäki hautaja@gmail.com        
Jarmo Vaahto          
Jarno Alenius          
Jouko Storck          
Raimo Myllymäki          
Ari Luostarinen ariluostarinen@luukku.com        
Juha Pöllänen          
Hannu Kankkunen kankkunenhannu@gmail.com        
Timo Suomi  suomi.timo@kolumbus.fi        
Jarkko Kivelä jarkko.kivela@conexx.fi